Noord-Zuid organisaties

Steeds meer burgers, bedrijven, organisaties,  scholen,… zetten hun eigen ontwikkelingsprojecten op in het Zuiden. Hieronder vind je een de verzameling van De verzameling van deze verschillende en zeer uiteenlopende initiatieven en organisaties. Deze vormen een belangrijk onderdeel van het draagvlak voor ontwikkelingssamenwerking door de sensibiliseringsacties die ze organiseren in Waregem.

 

Keur Tippi Senega - Dorine Verschuere

Senegal - Mbour doortjeDV@telenet.be

Website

Afractie vzw - Yana Demey

Senegal -Yoff Layenne

yana@afractie.be

Website

Lut Vanden Buverie

Senegal – Tambacounda

Lut.vandenbuverie@gmail.com

Marijke Declercq

DRCongo – Kinshasa

marijke.declercq@telenet.be

Samaccol Binshua - Marijke De Vos

Kameroen - Binshua

Marijke_devos72@hotmail.com

Website

Marc Bilau

Kameroen – Mayo Louti

marcbilau@hotmail.com

Website

Wie helpt Eric? - Jozef Caudron

Rwanda – Ngarama

jozefmcaudron@hotmail.com

Lieven Vanhoutte

Kenia – Nairobi

Lieven.vanhoutte@gmail.com

Vzw Ethiopië ik wil leven - Karoline Crispyn  

Ethiopië – Adigrat

Karoline_crispyn@hotmail.com

Jan Claeys

Burkina Faso – Diebougou

Jan.claeys@ziekenhuiswaregem.be

Lotte Soete

Burkina Faso - Ouagadougou

Website

Vzw Nkonga - Chantal Kabangu Tshibola

DR Congo – Mbuji-Mayi

nkonga_ufd@yahoo.fr

Zuster Mestdag

Congo - Brazzaville

leenmestdagh@yahoo.fr

Vzw Club van Vrienden van Congo - Gunther Heremans

DR Congo – Kinshasa

Gunther.heremans@telenet.be

Zuster Paula Callewaert

DR Congo - Sankuru

zuster.paula@telenet.be

Website

Sprinkle vzw - Leen De Coninck    

Zuid-Afrika – Obonjaneni

Leen.deconinck@fulladsl.be

Website

Vriendenkring Kinderhulp Rwanda vzw - Jean Huits

Rwanda – Kigali

Hedwige.desloovere@skynet.be

Website

Facebook

Children in India vzw - Jacques Coorevits

India - Kereng

coorevitsjacques@hotmail.com

Website

Guy Claes

India – Irinjalakuda

Guy-claes@hotmail.com

Hope for the children - Thierry Dalewyn

Cambodja – Phnom Phen

tdalewyn@telenet.be

Take my hand - Ann Viane -    

Sri Lanka – Matara

Website

Ugnayan Pilipino sa Belgium - Romelito Corpuz

Filippijnen – Dilasag

Servaeslaan78@yahoo.com

Website

Crystal Children Home vzw

Nepal – Ramkot

crystalchildrenhome@telenet.be

Website

Jozef Caudron

Haïti - Cap Haïtien

jozefmcaudron@hotmail.com

Ivette Van Den Bogaerde

Mexico – La Capilla

Ivette.vdb@gmail.com

Website

Sofie Vanrobaeys

Ecuador - Tena

sofie.vanrobaeys@hotmail.com

Lieven Vanhoutte

Peru – Lima

Lieven.vanhoutte@gmail.com

Missiebond Beveren-Leie - Luc Pieters

luc.pieters@yahoo.com

056/719983

Missiebond Nieuwenhove - Gemma Devos

056/777387

Federatie Waregem Werkgroep Broederlijk Delen - Christine Hooghe

christine.hooghe@skynet.be

056/607283

Oxfam Wereldwinkel Waregem

Olmstraat 32

8790 Waregem

waregem@oww.be

056 60 60 11

Website

Oxfam Wereldwinkel Desselgem

Nieuwstraat 18

8792 Waregem

desselgem@oww.be

056 72 63 44

Website