Stedelijke Kunstacademie Waregem

Contact

Alle adressen van de academie

  • Hoofdschool
    Olmstraat 25-29
    8790 Waregem
    onthaal@academiewaregem.be
    056 60 09 18

    Afdelingen Podiumkunst & Beeldende Kunst

    Directieteam

    Directeur a.i.: Paul De Meyer
    Stafcoördinator: Bert De Smet
    Beleidsondersteuner: Patriek Roelens  

     

  • Stedelijke Basisschool Beveren-Leie
    Koning Albertstraat 41
    8791 Beveren-Leie
    beveren.leie@academiewaregem.be
    056 72 33 24

    Afdelingshoofd: Katelijn Peirs

    In de afdeling Beveren-Leie zijn er lessen Muziek en Woord.

  • Stedelijke Basisschool Desselgem
    Pompoenstraat 44
    8792 Desselgem
    desselgem@academiewaregem.be
    056 71 87 48

    Afdelingshoofd: Marie-Rose Van Steertegem

    In de afdeling Desselgem zijn er lessen Muziek, Woord en Beeldende Kunst.

  • Vrije Basisschool Nieuwenhove
    R. Vanmeerhaeghestraat 61
    8790 Nieuwenhove
    nieuwenhove@academiewaregem.be
    056 60 27 48

    Afdelingshoofd: Mieke Landsheere

    Lessen Muziek en Woord
    Vrije Basisschool Nieuwenhove

    Lessen Beeldende Kunst
    O.C. Nieuwenhove
    Kerkhofstraat 30, 8790 Waregem

  • G.C. Ansold
    Landergemstraat 2B
    8570 Anzegem
    anzegem@academiewaregem.be
    0476 86 77 07

    Afdelingshoofd: Els Perdu

    In deze afdeling zijn er lessen Muziek, Woord en Beeldende Kunst.

  • Gemeenteschool Ingooigem
    P. Verriestraat 12
    8570 Ingooigem
    ingooigem@academiewaregem.be
    056 77 92 46

    Afdelingshoofd: Cies Vanmechelen

    In de afdeling Ingooigem zijn er enkel lessen van de Muziek - en Woordrichting.

  • Gemeentelijke Basisschool De Beukennoot
    Beukenhofstraat 38
    8570 Vichte
    vichte@academiewaregem.be
    0476 29 28 89

    Afdelingshoofd: Johan Deslée

    In deze afdeling zijn er lessen van Muziek, Woord en Beeldende Kunst.

  • O.C. Leieheem
    Kerkplein
    8720 Oeselgem

    Lessen Muziek: O.C. Leieheem

    Lessen Woord:
    Vrije Basisschool Mikado
    Wakkensesteenweg 11, 8720 Oeselgem

    Er is geen afdelingshoofd in Oeselgem. Contacteer de hoofdschool voor alle informatie via 056/ 60 09 18.

  • Gemeentelijke Basisschool De Wegwijzer
    Markegemstraat 49
    8570 Wakken
    wakken@academiewaregem.be
    056 60 37 41

    Afdelingshoofd: Hilde Osseel

    In deze afdeling zijn er enkel lessen van de Muziek - en Woordrichting.

Kunstacademie Waregem - Olmstraat 25 - 8790 Waregem - 056 60 09 18 - onthaal@academiewaregem.be   - openingsuren & info