park Baron Casier
GRATIS toegang
20.00u. (zowel zaterdag als maandag)
Waregem Koerse Music betekent dubbele winst op alle vlakken: op zaterdag en op maandag een muzikale line-up om van te smullen én het is helemaal gratis. Het muziekfestival vindt plaats in park Baron Casier en kan georganiseerd worden met de steun van horecazaak Baron Casier, die samenwerkt met Brouwerij Haacht, in een realisatie van cc De Schakel.
Rolstoelpodium
Ook dit jaar pakken we uit met een rolstoelpodium in samenwerking met Inter, het Vlaams Expertisecentrum voor Toegankelijkheid. Er is plaats voor een tiental personen. Je moet jouw plaats wel op voorhand reserveren.
Meer info

20.00u. - BERLAEN x MILO MESKENS
Berlaen nodigt Milo Meskens uit op het podium in park Baron Casier. Samen met Ward Snauwaert en Laurens Billiet brengt Wouter Berlaen een zittend publiek aan het dansen én krijgt het trio een staand publiek stil. Maak je klaar voor één grote muzikale verrassing!
Milo Meskens, gitaarvirtuoos en ware vakman, zorgt voor pop, groove én echte emoties. De jonge artiest is uitgegroeid tot een artiest pur sang. Ogen dicht en gaan!

21.30u. - RHEA
Wanneer alles tot de grond toe is afgebrand, rest slechts één vraag: opgeven of opnieuw beginnen? Voor 𝑹𝑯𝑬𝑨 was het antwoord helder. Met een nieuwe sound en ongekende ambitie keert de band terug, sterker dan ooit, om hun langverwachte tweede album Better Than God voor te stellen.
Bekend geworden als powerrockfenomeen , gooit RHEA het roer om. Ze verrijken hun rockbasis met invloeden van funk, disco en zelfs ballads, en experimenteren met instrumenten als viool, Hammondorgel en mellotron. Het resultaat? Een groove die onweerstaanbaar is. Denk aan rock met lef, groove en ambitie - zoals je hoort op hun single Creeping Through My Head.

23.00u. - ARSENAL
Arsenal is een vaste waarde in de Belgische muziekscene. De tienkoppige band rond Hendrik Willemyns en John Roan staat bekend om zijn energieke liveshows en verrassende decors. Eigenlijk is het geen band, maar een flow. Een soundtrack voor zwoele nachten, verdwalen in ritme, vergeten waar je bent. Ze brengen werelden samen, zonder woorden, alleen met geluid.
Met hits als Mr. Doorman, Longee, Saudade, Melvin, Estupendo, Lotuk en nog veel meer heeft de band een stevige reputatie opgebouwd. Van grote festivals zoals Rock Werchter en Pukkelpop tot intieme concertzalen en deze zomer op het podium van Waregem Koerse Music!

00.00u. - THE HAPPY SUSPENDED
The Happy Suspended is een achtkoppige ska-punkformatie uit Gent die al sinds 2017 elk podium verandert in een dansend, dampend feestje. Bewapend met toeters, gitaren en ballonnen gooit deze crew alles in de strijd en veroveren ze alle harten. Tijdens hun concert in de Schakelbox begin mei bewezen ze dat ze helemaal klaar zijn om ook grote festivals tot hun feestje te maken.
MAANDAG 1 SEPTEMBER
Na een stomende zaterdageditie pakt Waregem Koerse Music uit met nog meer schoon volk dat helemaal gratis komt optreden!

20.00u. - NIELS DESTADSBADER
Niels Destadsbader is terug en beter dan ooit! De Vlaamse popster verovert al jaren de harten van zijn fans. Na een kleine (muzikale) pauze is de koning van het Sportpaleis opnieuw de studio ingedoken en zorgt hij voor gloednieuwe muziek die je niet wilt missen. Zijn optredens zijn steeds opnieuw een waar feest, vol energie en enthousiasme, waarbij hij zijn publiek keer op keer weet te betoveren met zijn bekende hits als De Wereld draait voor jou, Verover mij en Skwon meiske.
Niels neemt je mee op een muzikale reis, waarin elke noot en elke tekst een emotionele connectie creëert. Of je nu op de eerste rij staat of gewoon geniet van de sfeer, de magie van zijn shows is onmiskenbaar. Laat je meeslepen door de passie en charme van Niels Destadsbader!

22.00u. - LES TRUTTES
Les Truttes neemt je mee op een muzikale reis vol verrassingen, waarbij geen enkel genre veilig is voor hun unieke interpretatie. Elk nummer is onverwacht meeslepend, elke act ongedacht aangrijpend. Met ondeugende humor en ongebreidelde creativiteit weten ze de juiste snaar te raken bij het publiek. Keer op keer. Les Truttes is een hitmachine aan een moordend tempo, een genadeloze live experience. Een orkaan van entertainment die door het universum raast en jij zit er middenin!

00.00u. - OLSAN TWINS
Lieselot is eindredacteur bij De Ideale Wereld, Tatjana is tv-producer bij Panenka voor programma's als Taboe, samen vormen ze het West-Vlaamse dj-duo Olsan Twins.
Van Beyoncé tot Céline Dion en van Vanessa Carlton tot Jay-Z. De vergeten hitjes, de klassiekers van de jaren nul tot nu, de beste schuurplaten en de guilty pleasures waar we fier op zijn. Verwacht geen technische hoogstandjes achter de draaitafels maar de leukste muziek, non-stop danspasjes en gekweel!